Szkoła Podstawowa nr 3 w Libiążu
im. Flagi Polski
ul. św. Barbary 5, 32-590 Libiąż
tel./fax 032 627 73 36
Zmień kontrast Zwiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Resetuj wygląd

Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia 2020/2021

Osiągnięcia 2019/2020

Osiągnięcia 2018/2019

Osiągnięcia 2017/2018

Osiągnięcia 2016/2017

Osiągnięcia 2015/2016

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2022/2023


Martyna Kogut

Tytuł Laureata i 4 miejsce

w  Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Matematyki OLIMPUS – sesja jesienna


Jakub Jaroszewicz

I miejsce

w XXI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

„Boże Narodzenie – Tradycja i Współczesność”


Małgorzata Likus

wyróżnienie

w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”


Marta Płatek – I miejsc

Tomasz Gut – III miejsce

w Gminnym Konkursie Wiedzy o Sejmie


Nadia Prażmowska

II miejsce

w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Jesień w oczach dziecka”


Tomasz Gut

Marta Płatek
awans do etapu rejonowego

Małopolskiego Konkursu Historycznego


Miłosz Kieroński

awans do etapu rejonowego

Małopolskiego Konkursu Informatycznego


Tomasz Gut
laureat

X Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”


Tomasz Gut

Karol Piórkowski
awans do etapu rejonowego

Małopolskiego Konkursu Geograficznego


Amelia Putko

Rozalia Szkaradek

Oliver Rogalski
awans do etapu rejonowego

Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiegi


Adam Bigaj, Filip Pilarski
udział

w X Powiatowym Konkursie wiedzy o Górach „Tatry Polskie”


Olga Martyka
II miejsce

w konkursie gminnym „Książka – mój wakacyjny przyjaciel”


Marta Płatek, Zuzanna Jaroszewicz, Hanna Łowiec
wyróżnienie Burmistrza Libiąża

w Konkursie na najaktywniejszego Czytelnika Gminy Libiąż


 

 

 

 



Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2021/2022

 


 Zuzanna Jaroszewicz, Marta Płatek, Milena Emilewicz, Jula Kania, Zuzanna Matyniak, Natasza Wierdanek, Izabela Kaczara, Tomasz Gut, Łysak Jakub, Rafał Szyjka
wyróżnienie

w Ogólnopolskim Konkursie Złote Szkoły NBP „Bezpieczni w finansach osobistych”


 Martyna Kogut
wynik bardzo dobry

w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2022


Natalia Kruczek
wyróżnienie
w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2022


Alicja Dudek kl.2b

wyróżnienie
w III Powiatowym Konkursie Plastycznym „Dla Mojej Mamy”

Julia Powązka

Wiktoria Hunkiel

udział i wysoki wynik
w Ogólnopolskim Wielkim Teście Edukacyjnym – „Morza i Lądy”

Rozalia Szkaradek

Aleksandra Miśkiewicz

Vanessa Zawadzka

Zuzanna Poznańska

Miłosz Kieroński

tytuł laureata
w IV edycji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Podaj dobro dalej!”

Maria Świstak

wyróżnienie I stopnia
w VIII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Artystycznych

Natalia Kruczek

nagroda
w VIII Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym „Mój Przyjaciel Franklin”

Gabrysia Molik

 Hania Łowiec

Lilianna Pawela

Szymon Nowak

laureaci
w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”

Mateusz Majka

 Aleksander Prześlak

Sandra Szpot

Leon Wójcik

laureaci
w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”

Agata Stopnicka – 18 miejsce

Alan Szpot – 19 miejsce

laureaci
w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”

SZYMON CELAREK – I miejsce

MELANIA GROCHAL – II miejsce

AGATA STOPNICKA – III miejsce

w gminnym konkursie plastycznym

„Energia odnawialna”


Alicja Zientara

II miejsce
w  Konkursie Plastyczno-Językowym „Zakochaj się w Puszczy Dulowskiej”
w ramach XX Powiatowego Konkursu Ekologiczno-Językowego „Earth Day Every Day”

RAFAŁ KOCZUR

wyróżnienie

w eliminacjach powiatowych

Powiatowego Konkursu Recytatorskiego

Młodzieży Szkół Podstawowych 


ROZALIA SZKARADEK

dyplom laureata

w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Olimpus – sesja zimowa” 


AGNIESZKA PLUCIŃSKA

I miejsce – dyplom laureata

w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Olimpus – sesja zimowa” 


TOMASZ GUT

ZUZANNA MATYNIAK

I miejsce

w Ogólnopolskim Konkursie Eduelo „Poprawna Polszczyzna” 


 Zuzanna Jaroszewicz, Tomasz Gut, Marta Płatek, Milena Emilewicz, Jula Kania, Zuzanna Matyniak, Natasza Wierdanek, Izabela Kaczara, Łysak Jakub, Aleksander Legięć, Patryk Nijakowski, Jakub Ciołkosz, 
I miejsce

w Konkursie „Pierwsza Pomoc? Możesz i Ty!”

organizator: Hydro Extrusion Poland Sp z o.o. zakład w Chrzanowie


MARTYNA KOGUT

dyplom laureata

Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego – Olimpusek Sesja Zimowa


JAKUB JAROSZEWICZ

nagroda

XX Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie Tradycja i Współczesność”


MARTA PŁATEK

etap rejonowy

Biblijnego Konkursu Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez Życie”


TOMASZ GUT

laureat

w IX Ogólnopolskim Dyktandzie Niepodległościowym

„Po polsku o historii”


WIKTOR BĘBENEK

udział

w VII Gminnym Konkursie Historyczno-Literacki im. Andrzeja Harata

Sztafeta Pamięci. Libiąskie szkoły we wspomnieniach mieszkańców Gminy Libiąż”


MARIA ŚWISTAK

1 miejsce – powiat

Dziecięce Spotkania Folklorystyczne „Bosa Nóżka”


ZUZANNA JAROSZEWIC, MARTA PŁATEK,

TOMASZ GUT, PAWEŁ GUT,

RAFAŁ SZYJKA, PAWEŁ TOMASIK

udział w etapie szkolnym

Biblijnego Konkursu Tematycznego

„Z Dobrą Nowiną przez Życie”


PATRYK PRAŻMOWSKI

udział

Gminny Konkurs Plastyczny „PosprzątajMy Polskę


MARIA ŚWISTAK

3 miejsce – eliminacje powiatowe

Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej

„Pierścień Św. Kingi”


MARIA ŚWISTAK

1 miejsce – przesłuchania muzyczne

VI Powiatowy Przegląd Zespołów Artystycznych


Rozalia Szkaradek, Gabrysia Opyd,

Zuzanna Poznańska, Miłosz Kieroński

wyróżnienie

w ogólnopolskim konkursie

Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie!


Zuzanna Jaroszewicz, Marta Płatek,

Tomasz Gut, Dawid Ciombor

nagroda

w ogólnopolskim konkursie

Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie!