Szkoła Podstawowa nr 3 w Libiążu
ul. św. Barbary 5, 32-590 Libiąż
tel./fax 032 627 73 36

2018/2019

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019


Gminny Konkurs Plastyczny na

„Najładniejszą kartkę z życzeniami dla Miasta z okazji 50 urodzin”

laureatka

Zuzanna Jaroszewicz


VI Powiatowy Przegląd Form Muzycznych

III miejsce

Maria Świstak


Ogólnopolski Konkurs Synapsik MEN

I miejsce

Emilia Bębenek


Konkurs plastyczny „Najciekawszy Projekt bombki choinkowej”

I miejsce

Maria Świstak


VIII Powiatowy Konkurs Ekologiczno – Językowy

I miejsce

Zuzanna Poznańska


VIII Powiatowy Konkurs Ekologiczno – Językowy

wyróżnienie

Rozalia Szkaradek


XV Małopolski Konkurs Literacki„Mój szczęśliwy dzień”

nagroda III stopnia

Nell Cyganik


XV Małopolski Konkurs Literacki„Mój szczęśliwy dzień”

nagroda I stopnia

Stanisław Mackiewicz


Powiatowy Konkurs Informatyczno  – Artystycznego

„INTERNET – MOJE ZAPROGRAMOWANIE NA BEZPIECZNE SURFOWANIE”

finalista

Stanisław Mackiewicz


Ogólnopolski Konkurs na Prezentację Multimedialną „Matmomania z Polskim w tle”

I miejsce

Stanisław Mackiewicz


Ogólnopolski Konkurs Literacki: „Miłość to nie przygoda. Ma smak całego człowieka”

laureatka

Marcelina Ostrowska


XXXV Międzynarodowy Konkurs Literacki Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej

laureat

Stanisław Mackiewicz


Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI – przyroda i biologia

laureaci

Wiktoria Szelichiewicz
Laura Przęczek
Patryk Maciejowski


Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI – przyroda i biologia

wyróżnienia

Boguszewski Jaromir
Gut Tomasz
Kieroński Miłosz
Płatek Marta
Sitek Jakub
Barycka Wiktoria
Pawela Amelia
Guzik Maja


XXXV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Echa Poetica

wyróżnienie w finale

NELL CYGANIK


Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2019

wyróżnienie

Marek Kasperczyk
Paweł Gut
Amelia Głownia
Maja Guzik


Małopolski Konkurs Języka Polskiego

finalistka

MAJA GUZIK


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kartka Wielkanocna do Papieża Franciszka”

wyróżnienie

Zuzanna Jaroszewicz


Macmillan Primary School Tournament

I miejsce

Marcelina Mathea


Ogólnopolski Konkurs Historyczny 

„Przywrócić głos niezłomnym, nieobecnym na lekcjach historii”

laureat

Stanisław Mackiewicz

I miejsce  za pracę modelarską samolotu Spitfire z II wojny światowej

II miejsce za prezentację multimedialną  na temat Ks.Bernardyna Dziedziaka

nagroda specjalną Małopolskiego Kuratora Oświaty


Turniej Recytatorski  – Festiwal Młodego Aktora

wyróżnienie

Nell Cyganik


Konkurs Recytatorski Młodzieży Szkolnej

awans do finału wojewódzkiego

Nell Cyganik


Konkurs Recytatorski Młodzieży Szkolnej

udział w etapie powiatowym

Anna Świstak


Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „Na ratunek Ziemi

II miejsce – praca literacka

Stanisław Mackiewicz



Powiatowy Konkurs Recytatorski Młodzieży Szkół Podstawowych

etap miejsko – gminny

wyróżnienie

Nell Cyganik

Anna Świstak


XXVI Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej

wyróżnienie

Nell Cyganik


Gminny Konkurs Ekologiczny „Ujarzmić Smogo-Smoka”

1 miejsce

Laura Przęczek


Gminny Konkurs Ekologiczny „Ujarzmić Smogo-Smoka”

2 miejsce

Nell Cyganik



XIV Powiatowy Konkurs Piosenki Świątecznej w języku obcym

wyróżnienie

Maja Guzik

Alicja Kania


I Ogólnopolski Konkurs Literacki „Buntowniczki”

I miejsce

Stanisława Mackiewicz


Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie – tradycja i współczesność”

Nagroda

Stanisława Mackiewicz

kwalifikacje do wystawy

Zuzanna Jaroszewicz


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Wszyscy jesteśmy aniołami”

wyróżnienie

Laura Przęczek


Konkurs „Libiąska Bajka Profilaktyczna”

II miejsce

Martyna Ostrowska


Konkurs „Libiąska Bajka Profilaktyczna”

III miejsce

Stanisław Mackiewicz


Ogólnopolski Konkurs Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi”

I miejsce w etapie powiatowym

awans do finału

Nell Cyganik


Ogólnopolski Konkurs Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi”

udział w etapie powiatowym

Zuzanna Jaroszewicz

Maria Świstak

Anna Świstak


Małopolski Konkurs Języka Polskiego

awans do etapu rejonowego

Maja Guzik

Stanisław Mackiewicz


Powiatowy Konkurs Plastyczny „A oto Polska właśnie”

wyróżnienie

Anna Świstak


Gminny Konkurs Historyczny

„Dzieje Libiąża. Gmina, parafia, kopalnia u zarania niepodległości i w dwudziestoleciu międzywojennym”

I miejsce

Stanisław Mackiewicz


Gminny Konkurs Historyczny

„Dzieje Libiąża. Gmina, parafia, kopalnia u zarania niepodległości i w dwudziestoleciu międzywojennym”

wyróżnienie

Natalia Bandoła


Dziecięce Spotkania Folklorystyczne „Bosa Nóżka”

udział

Maria Świstak


Gminny Konkurs Plastyczny „100 najpiękniejszych miejsc Libiąża”

laureatki

Alicja Zientara

Laura Przęczek


I Gminny Konkurs Matematyczny „Niepodległa w Liczbach”

II miejsce – kategoria kl.VI

Maja Guzik


I Gminny Konkurs Matematyczny „Niepodległa w Liczbach”

I miejsce – kategoria kl.IV

Miłosz Kieoński


Konkurs literacki „Listy do przyszłości”

laureaci

Nell Cyganik

Marcelina Ostrowska

Stanisław Mackiewicz


Gminny Konkurs plastyczny „Holy Wins – Święty Zwycięża”

I miejsce

Stanisław Mackiewicz


Konkurs „Listy do przyszłości”

laureaci

Nell Cyganik,

Marcelina Ostrowska,

Stanisław Mackiewicz


Konkurs „Piórem i Pędzlem o św. Jadwidze”

nagroda w kategorii literackiej

Stanisław Mackiewicz


I Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych

w udzielaniu Pierwszej Pomocy

III miejsce

Nell Cyganik, Wiktoria Czekaj, Michał Dziwak, Patryk Maciejowski


Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców

I miejsce w etapie powiatowym

– awans do finału

Bartłomiej Ciuła, Tomasz Garbat, Jakub Suski,

Filip Kosowski, Filip Pachut, Alan Saternus, Paweł Szyjka,

Michał Tekielak, Filip Ziajka, Karol Zięba


Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

III miejsce w etapie powiatowym

Zofia Adamska, Wiktoria Bigaj, Maja Guzik, Zuzanna Matyniak,

Zuzanna Nowakowska, Dominika Piątek, Gabriela Piątek,

Weronika Popławska, Zuzanna Poznańska, Wiktoria Szelichiewicz


Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców

I miejsce w etapie gminnym

Bartłomiej Ciuła, Tomasz Garbat, Jakub Gworek,

Filip Kosowski, Filip Pachut, Alan Saternus, Paweł Szyjka,

Michał Tekielak, Filip Ziajka, Karol Zięba


Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

I miejsce w etapie gminnym

Zofia Adamska, Wiktoria Bigaj, Maja Guzik, Zuzanna Matyniak,

Zuzanna Nowakowska, Dominika Piątek, Gabriela Piątek,

Weronika Popławska, Zuzanna Poznańska, Wiktoria Szelichiewicz