Szkoła Podstawowa nr 3 w Libiążu
ul. św. Barbary 5, 32-590 Libiąż
tel./fax 032 627 73 36

Osiągnięcia pozaszkolne

Osiągnięcia pozaszkolne uczniów

Uczniowie nasi realizują swoje pasje i zainteresowania również poza szkołą. Osiągają wysokie wyniki w różnorakich konkursach i zawodach.

Rodziców zapraszamy do prezentowania ważnych i wysokich osiągnięć pozaszkolnych swoich dzieci. Prosimy o nadsyłanie krótkich opisów, zdjęć i dyplomów na adres bibl@onet.pl

Udostępnienie przez Rodziców danych dziecka oraz zdjęć, uznajemy jako wyrażenie zgody na prezentację wizerunku dziecka przez Szkołę Podstawową nr 3 w Libiążu.


Osiągnięcia pozaszkolne uczniów

w roku szkolnym 2020/2021


OLIWIA PRZYBYLSKA

 Mistrzostwa Polski Juniora Młodszego

w skokach na trampolinie i ścieżce

3 miejsce


Osiągnięcia pozaszkolne uczniów

w roku szkolnym 2019/2020


OLIWIA PRZYBYLSKA

Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Akrobatyce sportowej

skoki na ścieżce i trampolinie

brązowy medal


OLIWIER STRZELCZYK

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej

kategoria dzieci z rocznika 2007-2008

Najlepszy Bramkarz


Alicja Zientara

Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Akrobatyce Sportowej,

Skokach na Ścieżce i Trampolinie

VIII miejsce

brązowy medal w skokach synchronicznychna trampolinie


OLIWIA PRZYBYLSKA

Ogólnopolskie Zawody „Młode Talenty”

w Skokach na Ścieżce, Trampolinie i Podwójnej Mini Trampolinie

I miejsce w skokach na trampolinie

II miejsce w skokach na podwójnej mini trampolinie


Osiągnięcia pozaszkolne uczniów

w roku szkolnym 2018/2019


ROZALIA SZKARADEK

wyróżnienie

II Małopolski Konkurs Pianistyczny


Osiągnięcia pozaszkolne uczniów

w roku szkolnym 2018/2019


Formacja SZTOS DANCE w składzie:

Julia Bzibziak, Kaja Kiełbasa Basia Mazurkiewicz, Lena Waligóra,

Kornelia Grochal, Letycja Syska oraz Zuzia Matyniak

 II miejsce

Salt City Dance Festival 2019


Formacja REFLEKS w składzie:

Nell Cyganik, Wiktoria Czekaj, Emma Szyjka,

Marcelina Bartula, Amelia Dłubisz, Alicja Grochal, Nikola Pawlas,

Dominika Czekaj i Natasza Wierdanek

III miejsce 

Salt City Dance Festival 2019

 wyróżnienie I stopnia 

Konkurs „Dzieci dzieciom – bez barier”


MARYSIA ŚWISTAK

wyróżnienie I stopnia

II Małopolski Konkurs Skrzypcowy


MAKSYMILIAN SZPARA

wyróżnienie II stopnia

III Ogólnopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia


MARYSIA ŚWISTAK z zespołem FUKS Junior

wyróżnienie I stopnia „S”

VI Powiatowy Przegląd Zespołwó Artystycznych


MARCELINA OSTROWSKA z zespołem TAKT

III miejsce

 Międzynarodowy Turniej Tańca SALT CITY DANCE FESTIVAL 2019


JULIA BZIBZIAK, KORNELIA GROCHAL, KAJA KIEŁBASA,

BARBARA MAZURKIEWICZ, LENA WALIGÓRA,

ZUZANNA MATYNIAK, LETYCJA SYSKA

VII Wojewódzka Gala Taneczna

I miejsce


Emilka Haczyk, Marlena Dulowska,

Błażej Pawłucki, Kacper Kosowski, Nikodem Czamara

wolontariat


MAKSYMILIAN SZPARA

XV Wewnątrzszkolny Konkurs na Miniaturę

dla uczniów klas instrumentów dętych i akordeonu

wyróżnienie


STANISŁAW MACKIEWICZ

 IV Konkurs Pianistyczny „Kolorowe Nutki” – Kraków

wyróżnienie


OLIWIA PRZYBYLSKA

Ogólnopolski Turniej w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Ścieżce i Trampolinie

złoto w skokach synchronicznych dziewcząt

srebro w skokach na ścieżce dziewcząt

srebro w indywidualnych skokach na trampolinie


Alicja Zientara

Ogólnopolski Turniej w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Ścieżce i Trampolinie

srebro w skokach synchronicznych dziewcząt

VII miejsce w skokach na trampolinie dziewcząt

VII miejsce w skokach na ścieżce dziewcząt


Maja Guzik

nagroda Srebrnego Wirtuoza

w X Międzynarodowym Konkursie „Młody Wirtuoz”

w ramach XIV Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic” Sanok 2019


Maja Guzik

III miejsce

w I Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym


 Stanisław Mackiewicz

tytuł Srebrnego Wirtuoza

w X Międzynarodowym Konkursie „Młody Wirtuoz”

w ramach XIV Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic” Sanok 2019


Stanisław Mackiewicz

II miejsce

w I Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym


Maria Świstak

I miejsce

w zawodach narciarskich


Oliwia Przybylska

VI miejsce

w Otwartych Mistrzostwach Małopolski w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Ścieżce i Trampolinie

– Turniej Andrzejkowy

w konkurencji: skoki dziewcząt klasa młodzieżowa do 10 lat


Oliwia Przybylska

I miejsce

w Otwartych Mistrzostwach Małopolski w Akrobatyce Sportowej

– Turniej Andrzejkowy


Alicja Zientara

III miejsce

w Otwartych Mistrzostwach Małopolski w Akrobatyce Sportowej

– Turniej Andrzejkowy


Oliwia Przybylska

II miejsce

w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

w Skokach na Ścieżce i Trampolinie – skoki synchroniczne dziewcząt kl.III


Oliwia Przybylska

III miejsce

w II edycji Turnieju Korona CUP

w Skokach na Ścieżce i Trampolinie – skoki synchroniczne dziewcząt kl.III


Osiągnięcia pozaszkolne uczniów

w roku szkolnym 2017/2018


Alicja Zientara

III miejsce

w Ogólnopolskim Turnieju w Akrobatyce Sportowej,

Skokach na Ścieżce i Trampolinie

o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa


Maja Guzik

III miejsce

w Ogólnopolskim Konkursie

VIII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów


Wiktor Szkółka, Jakub Łysak, Rafał Szyjka

II miejsce

w Turnieju „Mundial KIDS 2018”


 Oliwia Przybylska

VIII miejsce

w Ogólnopolskim Turnieju w Akrobatyce Sportowej

Skokach na Ścieżce i Trampolinie – konkurencja skoki na ścieżce kobiet

– klasa młodzieżowa 9-10 lat


Oliwia Przybylska

III miejsce

w Ogólnopolskim Turnieju w Akrobatyce Sportowej

Skokach na Ścieżce i Trampolinie – konkurencja trampolina indywidualnie


Oliwia Przybylska

II miejsce

w Ogólnopolskim Turnieju w Akrobatyce Sportowej

Skokach na Ścieżce i Trampolinie – konkurencja trampolina synchronicznie


Patryk Kosowski, Jakub Józefacki, Mikołaj Bigaj

IV miejsce

Maks Szpara

I miejsce

w Turnieju „Mundial KIDS 2018”


MAJA GUZIK

III miejsce

w I Festiwalu Pianistycznym

„Dźwięki Mazowsza”


STANISŁAW MACKIEWICZ

II miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym

„Moja muzyka jest we mnie 2018”


STANISŁAW MACKIEWICZ

wyróżnienie

w XXI Małopolskim Konkursie Pianistycznym

o zasięgu ogólnopolskim


ŁUKASZ ROGACZEWSKI

II miejsce

Zawody JU – JITSU

kategoria 48


 KAMIL TROJANOWSKI

III miejsce

Zawody JU – JITSU

kategoria 35


MAJA GUZIK

II miejsce

VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny

„Wiosenne spotkania  muzyczne w Kolbuszowej”


1a: Karolina Grochal, Lena Waligóra, Basia Mazurkiewicz, Natalia Warzecha,

Ala Bączkowska, Karolina Namiota, Kaja Kiełbasa, Julia Bzibziak,

 1b: Sandra Bartula,

3b: Milena Emilewicz, Zuzia Matyniak, Natasza Wierdanek,

3c: Julia Powązka, Dominika Czekaj,

3d: Letycja Syska,

4a: Wiktoria Czekaj, Marcelina Bartula,

4b: Amelia Dłubisz,

I miejsce

Zespół FAZA

w VI Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Dzieci Dzieciom – Bez Barier”


Julia Podsada

 uczennica klasy VIb, 

 PŁYWALIADA 2018 – Trzebinia

I miejsce

w swojej kategorii wiekowej na dystansie 50m stylem grzbietowym


 Martyna Gacek

uczennica kl.4b

awansowała do finału

Turnieju Wojewódzkiego w Minisiatkówce dziewcząt „dwójki” Kinder+Sport 2018


Stanisław Mackiewicz

 uczeń klasy Va, 

 Mistrz Klawiatury

III miejsce

w ramach XI Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego

Szkół Muzycznych I i II stopnia oraz Gimnazjów


Maja Guzik

uczennica klasy Va, 

została Laureatem i otrzymała nagrodę Złotego Wirtuoza

w IX Międzynarodowym Konkursie „Młody Wirtuoz”

w ramach XIII Międzynarodowego Forum Pianistycznego

„Bieszczady bez granic” Sanok 2018


 Stanisław Mackiewicz

uczeń klasy Va, 

został Laureatem i otrzymał nagrodę Srebrnego Wirtuoza

w IX Międzynarodowym Konkursie „Młody Wirtuoz”

w ramach XIII Międzynarodowego Forum Pianistycznego

„Bieszczady bez granic” Sanok 2018


Tomasz Garbat

uczeń klasy Va, 

został najlepszym zawodnikiem Górnika Libiąż

w III Noworocznym Halowym Turnieju

Piłki Nożnej Młodzików Młodszych / rocznik 2006


Stanisław Mackiewicz

uczeń klasy Va, 

 zdobycie I miejsca

w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym


Alan Saternus

uczeń klasy Vc,

 zdobycie I miejsca

w Mistrzostwach Polskiej Federacji Ju-Jitsu i Kobudo


Kamil Trojanowski

uczeń klasy Va, 

 zdobycie II miejsca

w Mistrzostwach Polskiej Federacji Ju-Jitsu i Kobudo


Oliwia Przybylska

uczennica klasy IIIa, 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w skokach na ścieżce i trampolinie.
I miejsce w konkurencji Skoki na ścieżce dziewcząt – klasa młodzieżowa
III miejsce w konkurencji Skoki Synchroniczne na trampolinie dziewcząt klasa młodzieżowa
VIII miejsce w konkurencji Skoki na trampolinie dziewcząt klasa młodzieżowa

Osiągnięcia pozaszkolne uczniów

w roku szkolnym 2016/2017


Uczennice należące do zespołu „Reflex”

Anna Bigaj – 5b

Julia Bochenek – 5b

Martyna Gacek – 3b

Alicja Kania – 4a

Kinga Bakalarz – 5a

Patrycja Sermak – 5a

Sukcesy dziewcząt

 III miejsce w Festiwalu Tańca „Złote Sznurowadło 2017” – do 12 lat.

Wyróżnienie I Stopnia w V Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Dzieci Dzieciom – Bez Barier”

V miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Tańca w Kategorii Tanecznej „Show Dance”

III miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym „Rhythm & Style – First Step”


Uczennice tańczące w zespole „Takt”

 Oliwia Gołba – 6b

Natalia Łagowska – 6b

Antonina Syska – 6b

Natalia Kaczara – 5b

Karolina Pamuła – 5b

Sukcesy zespołu „Takt”

III miejsce w Wodzisławskiej Gali Tanecznej MIX 2017

Wyróżnienie I Stopnia w Przeglądzie Form Tanecznych w ramach IV Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych

III miejsce w V Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Dzieci Dzieciom – Bez Barier”

III miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Tańca w Kategorii Tanecznej „Show Dance”

III miejsce w Przeglądzie Tanecznym „Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży”

III miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym „Rhythm & Style – First Step”

III miejsce w Festiwalu Tańca „Złote Sznurowadło 2017” – 13-15 lat i powyżej 15 lat.


Juan Fernandez-Marcote

otrzymał honorowy tytuł

LICENCJATA

Małopolskiego Uniwersytetu dla Dzieci


Alan Chacuś (2c) I miejsce

Miłosz Kieroński (2d) II miejsce

Justyna Bąk (2c) III miejsce

Maja Poznańska (2c) III miejsce

Olimpia Linczowska (5a) III miejsce

w XII Klubowym Turnieju w KARATE KYOKUSHIN

o Puchar Burmistrza Chrzanowa


Bartłomiej Ciuła (3B)

I miejsce

w Międzynarodowym Konkursie Trębaczy


Olimpia Linczowska (5a)

III miejsce w kategorii KUMITE

w II Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży

Olimpia została wyróżniona również przez Burmistrza Libiąża za szczególne osiągnięcia sportowe na Gali Sportu.


Julia Tomska (2B), Olga Tomska(2B), Zuzanna Matyniak (2B),

Natasza Wierdanek (2B), Milena, Emilewicz (2B)

Marcelina Bartula (3A), Amelia Pawela (3C)

III miejsce

V Ogólnopolski Festiwal Tańca „Dzieci dzieciom – bez barier”


MAJA GUZIK

I miejsce

w VII Międzyregionalnym Przeglądzie Fortepianowym

„Wiosenne spotkania muzyczne”


MAJA GUZIK

II miejsce

w I Małopolskim Konkursie Pianistycznym


STANISŁAW MACKIEWICZ

I miejsce

w VII międzyregionalnym Przeglądzie Fortepianowym

„Wiosenne spotkania muzyczne”


MAJA GUZIK

III miejsce

w X międzyregionalnym Przeglądzie Fortepianowym

uczniów szkół muzycznych I stopnia w klasach I-III

Lubaczowskie Impresje Muzyczne


STANISŁAW MACKIEWICZ

nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży

„Ilustracja do wybranego utworu Jana Brzechwy”

dsc_5384-800x600


ALAN CHACUŚ

I miejsce

w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin „Gwarek CUP”

o puchar Burmistrza Libiąża 2016

alan


Osiągnięcia pozaszkolne uczniów

w roku szkolnym 2015/2016


Maja Guzik z klasy 3a

Uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Chrzanowie zajęła

I Miejsce

w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym

„XI Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów” w Świdnicy

dyplom


Gabriela Czekaj kl. 6b

Maja Nowak kl. 5a

Oliwia Gołba 5b

Antonina Syska 5b

Paulina Madeja kl. 5b

Karolina Pamuła kl.4b

1 miejsce

na Festiwalu Tańca Rytmy Ulicy Brzeszcze,

3 miejsce

w IV Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Taki Taniec” Oświęcim

dypl


Maja Guzik z klasy 3a

Uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Chrzanowie zajęła

II Miejsce

w Ogólnopolskim Konkursie

„VII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów

dypl


Stanisław Mackiewicz z klasy 3A

zajął I miejsce

w Wielkanocnym Konkursie Plastycznym na najciekawszą kartkę z życzeniami

dyplom1


Stanisław Mackiewicz z klasy 3A

uczeń Prywatnej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Libiążu

zajął III miejsce

w VI Makroregionalnym konkursie pianistycznym „Wiosenne spotkania muzyczne”

w PSM I st. w Kolbuszowej

dyplom2


Weronika Świstak z 5a

uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Janiny Garści w Chrzanowie (klasa skrzypiec)

zdobyła wraz z zespołem

II miejsce

w V Małopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych w Krakowie


Maja Guzik  z klasy 3a

Uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Chrzanowie zajęła

II miejsce

w IX Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym

„Mistrz Klawiatury” w Warszawie

maja


Maja Guzik  z klasy 3a

Uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Chrzanowie zajęła

IV miejsce

w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym

„XI Włocławskie Spotkania Klas Fortepianu”

maja1

maja2


Maja Guzik

z klasy 3a

Uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Chrzanowie

zajęła III miejsce

w XII Regionalnym Konkursie Uczniów Klas Fortepianu

„Dziecięce Interpretacje Muzyczne” w Tarnobrzegu

07


 Martyna Skrzypczyk

Gabriela Czekaj

Maja Nowak

Oliwia Gołba

Wyróżnienie 1 Stopnia

w 9 festiwalu Tańca Róża w Sosnowcu

05.03.2016 rok

163


Maja Guzik

Uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Chrzanowiezdobyła

Wyróżnienie

w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Trzcianie

21


Igor Gucik  z klasy VB

II miejsce

w pływaniu na dystansie 50 metrów stylem dowolnym na

 III PŁYWACKICH MISTRZOSTWACH ZIEMI CHRZANOWSKIEJ

02 03