Szkoła Podstawowa nr 3 w Libiążu
ul. św. Barbary 5, 32-590 Libiąż
tel./fax 032 627 73 36

2019/2020

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/2020


Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

wynik Bardzo Dobry

Kacper Wojtaczka
Miłosz Kieroński
Jaroszewicz Zuzanna

Wyróżnienie

Aleksander Janda
Agnieszka Plucińska
Natalia Kosowska


Gminny Konkurs Plastyczny „Moja szczęśliwa Rodzina”

I miejsce

Oliwia Lis


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego – Olimpus sesja zimowa

laureaci

Joshua Banasiak
Jessica Banasiak
Malwina Dorynek


Małopolski Konkurs Języka Polskiego

finalistka

Laura Przęczek


Powiatowy Konkurs Piosenki w Języku Obcym

I miejsce w kategorii klas III-V

Maria Świstak


Powiatowy Konkurs Historyczny „Dla przeszłych i przyszłych lat”

awans do II etapu

Marta Płatek


Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z biologii PINGWIN

wyróżnienie

Miłosz Kieroński


Szkolny Konkurs Plastyczny „Maska Karnawałowa”

I miejsce

Karol Zarembski

II miejsce

Julita Burda

III miejsce

Lena Ryłko


Małopolski Konkurs Języka Polskiego

awans do etapu wojewódzkiego

Laura Przęczek kl.6c


XVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny

„Boże Narodzenie – Tradycja i Współczesność”

nagroda

Jakub Jaroszewicz kl.1a


Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej

„Pierścień Świętej Kingi”

udział w finale

Maria Świstak

Nell Cyganik


Mikołajkowy Konkurs Piosenki

wyróżnienie w finale

Maria Świstak


Powiatowy Konkurs Literacki

„PSZCZOŁY I PSZCZELARZE, HISTORIE PRAWDZIWE I NIE TYLKO”

wyróżnienie

Marcelina Ostrowska


II Gminny Konkurs Matematyczny „50 lat minęło…”

I miejsce

Marek Kasperczyk

Marta Płatek

II miejsce 

Miłosz Kieroński


 Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi”

I miejsce w etapie powiatowym

awans do finału

Nell Cyganik


Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi”

I miejsce w etapie powiatowym

awans do finału

Maria Świstak


Małopolski Konkurs Języka Polskiego

awans do etapu rejonowego

Laura Przęczek


Gminny Konkurs Historyczny im. Andrzeja Harata

II miejsce -Filip Pachut

III miejsce – Oliwia Teresak


 Dziecięce Spotkania Folklorystyczn „BOSA NÓŻKA

II miejsce

Maria Świstak


Gminny Konkurs Plastyczny  „Holy Wins – Święty Zwycięża”

II miejsce

Agnieszka Plucińska


Jesienne sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców – etap powiatowy

II miejsce

awans do finału

Joshua Banasik

Łukasz Biel

Bartłomiej Ciuła

Kacper Godyń

Filip Kosowski

Patryk Kosowski

Filip Pachut

Mikołaj Strzelczyk

Rafał Szyjka

Filip Walusiewicz


Jesienne sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt – etap powiatowy

II miejsce

awans do finału

Marcelina Bartula

Nell Cyganik

Zuzanna Matyniak

Gabriela Piątek

Dominika Petrowa

Weronika Popławska

Zuzanna Poznańska

Oliwia Przybylska

Zuzanna Nowakowska

Anna Szyler


Gminna Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu kategoria IV-VI

II miejsce

Nell Cyganik

Wiktoria Szelichiewicz

Amelia Dłubisz


Gminna Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu kategoria I-III

II miejsce

Filip Pilarski

Alicja Bączkowska

Kacper Wojtaczka


Gminny Konkurs Poetycki „Jestem z Miasta”

wyróżnienie

Nell Cyganik


Biegi Przełajowe dziewcząt – etap miejski

I miejsce

awans do powiatu


Biegi Przełajowe chłopców- etap miejski

I miejsce

awans do powiatu


Ogólnopolski Konkurs Literacki – „Listy do Taty”

wyróżnienie

Martyna Ostrowska