Szkoła Podstawowa nr 3 w Libiążu
ul. św. Barbary 5, 32-590 Libiąż
tel./fax 032 627 73 36

2016/2017

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017


Szkolny Konkurs Matematyczny

1 miejsce Laura Przęczek 3c, Oliwia Teresak 3c

2 miejsce Amelia Dłubisz 3b, Zuzanna Nowakowska 3c

3 miejsce Wiktoria Czekaj 3a


Szkolny Konkurs Ortograficzny

 1 miejsce Julia Głuch 3c, Laura Przęczek 3c

2 miejsce Wiktoria Szelichiewicz 3c

3 miejsce Tomasz Gut 2b


Marta Stanisławska

bardzo dobry wynik

w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego

„FOX”


Weronika Świstak

laureatka

Biblijnego Konkursu Tematycznego

„Z Dobrą Nowiną przez życie”


Marta Stanisławska

laureatka

Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

„Krakowska Matematyka”


Michalina Urbaniak

finalistka

Małopolskiego Konkursu Humanistycznego


Kacper Przybylski

laureat

Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego


Weronika Kasperczyk

finalistka

Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego


Stanisław Mackiewicz

laureat

OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

„Ocalić od zapomnienia-pamięć o niezłomnych pilotach

por. pil. Janinie Lewandowskiej  oraz gen. bryg. pil. Stanisławie Skalskim”


Miłosz Kieroński II d

Oliwia Teresak III c

Maja Guzik IVa

Jakub Latko Vb

Marta Stanisławska VIa

Maria Kulak VIa

wyróżnienie

w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym

„Kangur Matematyczny”


Stanisław Mackiewicz

wyróżnienie

w Międzynarodowym Konkursie Literacko-Plastycznym

„Ścieżki życia i droga do świętości bł. Bolesławy Lament”


„ZANIECZYSZCZENIE POWIETRZA WIDZIANE OCZAMI DZIECKA”
powiatowy konkurs ekologiczno-językowy dla uczniów z klas I-III

na przedstawienie swojej wizji zanieczyszczenia powietrza wraz z hasłem w języku angielskim:

I miejsce – Laura Przęczek z klasy 3c

II miejsce – Nell Cyganik z klasy 3a


Dominika Piątek, Martyna Poznańska, Mateusz Bieliński

III miejsce

w Indywidualnych Biegach Przełajowych

etap miejsko-gminny

w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej


Julia Mrożek

II miejsce

w Indywidualnych Biegach Przełajowych

etap miejsko-gminny

w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej


Tomasz Garbat, Nikola Szymonik, Maciej Szafran

I miejsce

w Indywidualnych Biegach Przełajowych

etap miejsko-gminny

w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej


Zofia Adamska, Wiktoria Bigaj, Erika Różewicz, Anna Świstak, Natalia Łagowska, Kornelia Dressler, Oliwia Gołba, Maria Kulak, Nikola Szymonik, Julia Mrożek, Dominika Piątek, Martyna Poznańska

I miejsce

w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt

etap miejsko-gminny

w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej


 Jakub Gworek, Maksymilian Pajer, Paweł Szyjka, Michał Tekielak, Karol Zięba, Kacper Przybylski, Szymon Ślusarczyk, Wiktor Waligóra, Marek Wilczak, Tomasz Garbat, Maciej Szafran, Mateusz Bieliński

I miejsce

w Drużynowych Biegach Przełajowych chłopców

etap miejsko-gminny

w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej


I miejsce

Weronika Kasperczyk kl VIa

II miejsce

 Marta Stanisławska kl. VIa

w V Gminnym Turnieju MacMillana


Kacper Przybylski  5a

II miejsce

w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjów

pod patronatem Starosty Chrzanowskiego


Nel Cyganik z klasy IIIa

I miejsce

Weronika Świstak z klasy VIa

III miejsce

XIV Regionalnego Konkursu Poezji Religijnej


Zofia Adamska, Anna Kania, Nadia Klewińska, Maria Kulak,

Natalia Łagowska, Zofia Łysak, Maja Nowak, Marta Stanisławska,

Julia Szałaj, Wiktoria Toporkiewicz

III miejsce

w Gminnym Turnieju Mini-Siatkówki dziewcząt


Mateusz Bieliński, Igor Gucik, Kacper Kuras, Jakub Nowak,

Bartosz Poznański, Kacper Przybylski, Maciej Szafran,

Patryk Tekielak, Wiktor Waligóra, Szymon Wierzbic.

III miejsce

w Gminnym Turnieju Mini-Siatkówki chłopców


Zuzanna Poznańska 2d

awans do etapu powiatowego

Powiatowego Konkursu na komiks plastyczny Płomyka i Iskierki

„Bezpieczeństwo pożarowe w domu”


Oliwia Gołba 6b

Milena Tarka 6b

Marta Stanisławska 6a

awans do finału

III Powiatowego Konkursu Informatyczno-Artystycznego

„Internet- moje zaprogramowanie na surfowanie”


Weronika Świstak 6a

awans do etapu wojewódzkiego

Tematycznego Konkursu Biblijnego „Z dobrą nowiną przez życie”


 Wiktoria Bigaj 4a

Natalia Zygmunt  4b

Zuzanna Poznańska 2d

Gabriela Opyd 2d

Miłosz Kieroński 2d

etap gminny

Powiatowego Konkursu na komiks plastyczny na komiks Płomyka i Iskierki

„Bezpieczeństwo pożarowe w domu”


Weronika Świstak 6a

Maja Guzik 4a

Kacper Przybylski 5a

awans do etapu powiatowego

Powiatowego Konkursu Recytatorskiego


 Stanisław Mackiewicz 4a

Grand Prix

Ogólnopolskiego Konkursu Literacko-Plastycznego

„Piórem i Pędzlem”


Weronika Świstak 6a

awans do etapu rejonowego

Tematycznego Konkursu Biblijnego

„Z dobrą nowiną przez życie”


Weronika Kasperczyk kl. 6a

awans do finału

Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego


Michalina Urbaniak kl. 5b

awans do etapu wojewódzkiego

Małopolskiego Konkursu Humanistycznego


Weronika Świstak,  Nell Cyganik

udział w finale

Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej

„Pierścień Świętej Kingi”


Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Myśliciel”

Laureat szkolny:

w kategorii wiedza – Marta Stanisławska z klasy 6a

a w kategorii plastycznej – Nikola Szymonik z klasy 6b


AMELIA GŁOWNIA   KL. IV

MARTA STANISŁAWSKA   KL. VI

awans do etapu wojewódzkiego

w  Konkursie Matematycznym – Krakowska Matematyka


Marta Stanisławska, Weronika Kasperczyk

awans do etapu rejonowego

w Małopolskim Konkursie Matematycznym


Weronika Świstak – I miejsce,  Nell Cyganik – III miejsce

i kwalifikacje do finału

Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej

„Pierścień Świętej Kingi”


Kamila Bielińska, Maja Nowak, Oliwia Gołba, Weronika Kasperczyk,

Zofia Łysak, Dominika Piątek, Martyna Poznańska, Marta Stanisławska,

Szymonik Nikola, Świstak Weronika.

II miejsce

w zawodach powiatowych

w Sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

awans do finału wojewódzkiego


Tomasz Garbat, Kacper Kuras, Wiktor Pluta, Bartosz Poznański,

Mateusz Bieliński, Maciej Szafran, Szymon Ślusarczyk,

Szymon Wierzbic, Marek Wilczak, Karol Zięba

III miejsce

w zawodach powiatowych

w Sztafetowych biegach przełajowych chłopców


Tomasz Garbat, Kacper Kuras, Wiktor Pluta, Bartosz Poznański,

Kacper Przybylski, Maciej Szafran, Szymon Ślusarczyk,

Szymon Wierzbic, Marek Wilczak, Karol Zięba

I miejsce

w zawodach miejsko-gminnych

w Sztafetowych biegach przełajowych chłopców


Kamila Bielińska, Kornelia Dressler, Oliwia Gołba, Weronika Kasperczyk,

Zofia Łysak, Dominika Piątek, Martyna Poznańska, Marta Stanisławska,

Szymonik Nikola, Świstak Weronika.

I miejsce

w zawodach miejsko-gminnych

w Sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt