Szkoła Podstawowa nr 3 w Libiążu
ul. św. Barbary 5, 32-590 Libiąż
tel./fax 032 627 73 36

2017/2018

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018


Wojewódzki Konkurs Matematyczny 

„Krakowska Matematyka”

finalistka

Maja Guzik


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

wyróżnienie

Maja Guzik,

Amelia Głownia

Oliwia Teresak


Gminny Turniej Macmillana

Vanessa Zawadzka 3d – II miejsce w kategorii klasy 2 – 3
Szymon Prochnau 5c – II miejsce w kategorii klasy 4 – 5
Kacper Kosowski 5b – III miejsce w kategorii klasy 4 – 5


Szkolny Konkurs Ortograficzny

I miejsce: Tomasz Gut z klasy 3b

II miejsce: Zuzanna Poznańska z klasy 3d

III miejsce: Zuzanna Jaroszewicz z klasy 3b i Patryk Kosowski z klasy 3a


W XXXIV Międzynarodowy Konkurs Literacki Twórczości

Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej

wyróżnienie

Stanisław Mackiewicz


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Memory Master”

wyróżnienie:

Martyna Gacek, Nikodem Czamara


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Memory Master”

laureat III stopnia:

Emma Szyjka, Anna Bębenek, Michalina Urbaniak,

Szymon Prochnau, Jakub Latko,


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Memory Master”

laureat II stopnia:
Laura Przęczek, Amelia Pawela, Julia Głuch, Maja Guzik,

Stanisław Mackiewicz, Kacper Kasicki,


Wojewódzki Konkurs Recytatorski Młodzieży Szkolnej

wyróżnienie w finale

Nell Cyganik


IV Powiatowy Konkurs Informatyczno – Artystyczny

„Internet – moje zaprogramowanie na bezpieczne surfowanie”

finaliści

Maja Guzik

Helena Kołodziejczyk

Natalia Zygmunt


 Ogólnopolski Konkurs Historyczny

Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii

LAUREAT I miejsca

Stanisław Mackiewicz


Powiatowy Konkurs Piosenki w języku angielskim

„My favourite songs from 21st century”

wyróżnienie

 Ala Kania

Maja Guzik


XIV Małopolski Konkurs Literacki „Ziemio Ojczysta”

pod Patronatem Narodowym Prezydenta RP w 100-lecie Odzyskania Niepodległości

-w kategorii proza– nagrodę II stopnia uzyskała Nell Cyganik z kl. IV a,
– w kategorii poezja nagrodę II stopnia otrzymała Marcelina Ostrowska z kl. IV c


Miejskie Igrzyska Dzieci  w Piłce Nożnej Chłopców

o Puchar Burmistrza

III miejsce

Bartosz Warzecha, Bartłomiej Ciuła, Filip Kosowski,

Tomasz Garbat, Paweł Szyjka, Karol Zięba, Jakub Jeleń,

Wojciech Piekarski, Wiktor Pluta i Kacper Przybylski


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

wyróżnienia

Oliwia Teresak z klasy 4c
Amelia Głownia z klasy 5c
Maja Guzik z klasy 5a


VI Powiatowego Konkursu czytelniczo-plastycznego „Kot Cukierek i Ja ” 

nagroda

Aleksandra Woźniak 3c


XVI Gminna Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu

III miejsc

Zofia Adamska

Ewelina Sowa

Helena Kołodziejczyk


XVI Gminna Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu

II miejsc

Patryk Kosowski 3a

Dominika Czekaj 3c

Karol Piórkowski 3d


V Powiatowy Przegląd Zespołów Artystycznych

wyróżnienie 1-go stopnia „S(uper)”

Maciej Łakomiec 5b


V Powiatowy Przegląd Zespołów Artystycznych

wyróżnienie

Maria Świstak klasa 1a


VI Powiatowy Konkurs Ekologiczno-Językowy „Earth Day Every Day”

plastyczno-ekologiczny „Eko – Organizer”

I miejsce

Zuzanna Poznańska


VI Powiatowy Konkurs Ekologiczno-Językowy „Earth Day Every Day”

plastyczno-ekologiczny „Eko – Organizer”

wyróżnienie

Zuzanna Jaroszewicz


Ogólnopolski Konkurs Śladami Jana Pawła II po Polsce

wyróżnienie

Stanisław Mackiewicz


VI Powiatowy Konkurs Ekologiczno-Językowy „Earth Day Every Day”

II etap „Wędrówka po Parkach Narodowych Polski”

wyróżnienie dla drużyny

Jakub Latko

Maurycy Sękara


Ogólnopolski Konkurs na Prezentację Multimedialną

„Matmomania z Polskim w Tle”

I miejsce i tytuł laureata

Stanisław Mackiewicz


Małopolski Konkurs Humanistyczny

finalistka

Michalina Urbaniak


XIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Tańca

udział w finale

Marysia Świstak


Powiatowy Konkurs Recytatorski

 I miejsce

etap powiatowy

Nel Cyganik-4a


XXV Powiatowy Konkurs Poezji Religijne

im. Heleny Kmieć

III miejsce

Nel Cyganik – 4a


Ogólnopolski Projekt: „Im więcej kto opuszczony z tym większą miłością służyć mu trzeba …”

wyróżnienie

Ania Bigaj

Milena Ciombor

Zosia Kozioł

Szymon Gacek

Kuba Latko


Powiatowy Konkurs Piosenki Świątecznej w Języku Obcym „O Puchar Rudolfa”

III miejsce

Maja Guzik

Alicja Kania


Powiatowy Konkurs Recytatorski

wyróżnienie w etapie miejsko-gminnym

Maja Guzik -5a

Nel Cyganik-4a

dodatkowe wyróżnienie

Zofia Kozioł z 6b


Międzynarodowy Konkurs „My Town” – przygotowanie albumu

wyróżnienie

Stanisław Mackiewicz


Konkurs Języka Angielskiego OLIMPUS – sesja zimowa

laureatka

Maja Guzik


Małopolski Konkurs Humanistyczny

awans do finału

Michalina Urbaniak


Matematyczny Konkurs „Krakowska Matematyka”

awans do finału

Maja Guzik


XVII Wojewódzki Konkurs Plastyczny

„Boże Narodzenie – tradycja i współczesność”

kwalifikacje do wystawy

Maria Świstak


Małopolski Konkurs Humanistyczny

awans do etapu rejonowego

Michalina Urbaniak, Maja Guzik, Stanisław Mackiewicz


Wojewódzki Konkurs Profilaktyczny

„Bezpieczna sieć”

I miejsce

kategoria klas V

STANISŁAW MACKIEWICZ


Wojewódzki Konkurs Literacki

„Tylko nie o smoku”

tytuł Finalisty

STANISŁAW MACKIEWICZ


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Wszyscy jesteśmy aniołami”

wyróżnienie

STANISŁAW MACKIEWICZ


Małopolski Konkurs Humanistyczny

awans do etapu rejonowego

Maja Guzik, Stanisław Mackiewicz, Michalina Urbaniak


Konkurs Literacki

„Libiąska Bajka Profilaktyczna”

I miejsce

STANISŁAW MACKIEWICZ


Ogólnopolski Konkurs Historyczny

„Niepodległa. Tradycja i współczesność”

organizowanym przez Muzeum Narodowe w Warszawie

kategoria: praca literacka

na temat „Moje spojrzenie na Niepodległość”

wyróżnienie

JULIA PODSADA


Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej

„Pierścień św. Kingi”

III miejsce

w etapie powiatowym

ZUZANNA JAROSZEWICZ


Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej

„Pierścień św. Kingi”

I miejsce

w etapie powiatowym

NELL CYGANIK


Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej

„Pierścień św. Kingi”

wyróżnienie

w etapie powiatowym

ZOFIA KOZIOŁ


Turniej Gier i Zabaw „Mały Mistrz”

II miejsce

w etapie wojewódzkim

Oliwia Przybylska, Natalia Szpila, Patryk Kosowski – z klasy IIIa

Zuzanna Matyniak, Tomasz Gut, Jakub Łysak z klasy IIIb

Agata Szymonik, Rafał Szyjka z IIId


Turniej Gier i Zabaw „Mały Mistrz”

I miejsce

w etapie powiatowym

Oliwia Przybylska, Natalia Szpila, Patryk Kosowski – z klasy IIIa

Zuzanna Matyniak, Tomasz Gut, Jakub Łysak z klasy IIIb

Agata Szymonik, Rafał Szyjka z IIId


VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Jan Paweł II – Totus Tuus”

udział

Zuzanna Matyniak, Nell Cyganik,

Weronika Popławska, Laura Przęczek


Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

drużyna dziewcząt – IV miejsce

drużyna chłopców – III miejsce


IV Libiąski Orszak Świętych – Holy Wins

konkurs plastyczny

Kategoria klasowa 0 – 2

2 miejsce Maria Świstak kl. 1a

Kategoria klasowa 3 – 4

wyróżnienie: Otylia Łapuszek, Zuzanna Jaroszewicz kl. 3

Kategoria klasowa 5 – 7

2 miejsce Emilia Nowak kl. 5b


Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe

drużyna dziewcząt – I miejsce

Kamila Bielińska, Oliwia Oczkowska, Kornelia Dressler

Maja Guzik, Martyna Gacek, Zofia Adamska, Natalia Kaczara,

Dominika Piątek, Wiktoria Bigaj, Weronika Popławska

drużyna chłopców – I miejsce

Bartosz Ciuła, Tomasz Garbat, Kacper Przybylski

Maksymilian Pajer, Denis Petrow, Karol Zięba, Daniel Stańczyk,

Paweł Szyjka, Wiktor Oczkowski, Wojciech Piekarski