Szkoła dla Rodziców i Wychowawców …

Warsztaty: „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”

są programem spotkań przeznaczonych dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi.

Dzięki ukończeniu warsztatu uczestnicy zyskują:

• praktyczne umiejętności wychowawcze,
  • wiarę w siebie jako dobrego rodzica,
  • poprawia się komunikacja w rodzinie, a co za tym idzie dzieci zaczynają słuchać,
  • pociechy stają się bardziej samodzielne i odpowiedzialne,
  • rozwiązywanie problemów wypracowywane jest wspólnie z dzieckiem, a zdanie rodziców liczy się coraz bardziej.

Cały cykl warsztatów obejmuje siedem 2-godzinnych  spotkań. Na każdym z nich poruszana jest inna tematyka. Zajęcia warsztatowe prowadzone będą przez  Martę Piechowicz (psycholog) oraz p. Elżbietę Szklarczyk (pedagog)

Termin rozpoczęcia warsztatów – koniec lutego 2017r.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Finansowanie z budżetu gminy. Zapisy u wychowawcy klasy oraz w sekretariacie szkoły.

więcej informacji =>