Edukacja na wysokim poziomie

Nasza szkoła ma ugruntowaną pozycję w środowisku lokalnym.

Staramy się szczególnie dbać o to, aby uczniowie zdobywali wiedzę i umiejętności, które przydadzą się im w przyszłości.

Sukcesy uczniów „Trójki”  zawdzięczać można między innymi wysoko wykwalifikowanej, wyjątkowej, doświadczonej kadrze pedagogicznej.

Prawie wszyscy nauczyciele są dyplomowani, a tym samym posiadają duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Pracownikom szkoły zależy głównie na ich dobru. Zwracają się do uczniów po imieniu, nikt w naszej szkole nie jest anonimowy.

Nauczyciele realizują innowacje oraz wiele autorskich i zewnętrznych projektów edukacyjnych. Chętnie pracują  wykorzystując metody akywizujące. Poziom szkoły przekłada się na sukcesy uczniów.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Libiążu ma już 51 lat. Jest szkołą wielopokoleniową. Uczyli się tutaj nie tylko rodzice naszych uczniów, ale i dziadkowie. Zawsze pamiętamy o nauczycielach-emerytach, którzy kiedyś u nas pracowali. Jest nam niezmiernie miło gościć Ich w murach naszej szkoły przy okazji różnych uroczystości.

1 zdjecie-numer-2