Dbanie o relacje

Zwyczajem corocznym stał się Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów, kiedy to w miłej i przyjaznej atmosferze zwiedzają szkołę i biorą udział w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach.

Dobra, rodzinna atmosfera, życzliwy stosunek i indywidualne podejście do dzieci przekładają się na aktywność rodziców w życiu szkoły.

Tradycją stał się piknik rodzinny organizowany z okazji Święta Szkoły. Cieszy się on wielkim zainteresowaniem i popularnością. W serdecznej i życzliwej atmosferze, razem z uczniami i ich rodzinami, spędzamy czas na wspólnej zabawie.

31ddav

48 49 50 66e 77a 77b

Na zakończenie każdego roku szkolnego wszyscy uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy mogą dumnie zaprezentować się wszystkim na wspólnej imprezie, tzw. Gali Gwiazd.