Szkoła Podstawowa nr 3 w Libiążu
im. Flagi Polski
ul. św. Barbary 5, 32-590 Libiąż
tel./fax 032 627 73 36
Zmień kontrast Zwiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Resetuj wygląd

Aktualności

Baterie dla Ukrainy ...

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 włączyli się w zbiórkę latarek dla dzieci w Ukrainie.

... Więcej »

Uśmiech, radość, taniec i piękne karnawałowe stroje! Tak spędzamy dzisiejszy wieczór!

... Więcej »

Malarstwo portretowe ...

Malarstwo portretowe naszej uczennicy Nataszy Dernowskiej można podziwiać na wystawie w szkolnej galerii. Bożena Palka ... Więcej »

Bullying, Cyberbullying ...

Bullying, Cyberbullying – ważne warsztaty o powyższej tematyce zostały przeprowadzone z naszymi uczniami w ramach programu wychowawczo- profilaktycznego .Zajęcia poprowadził specjalista Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Chrzanowie p. Katarzyna Martewicz. Dziękujemy za podzielenie się doświadczeniem oraz za informacje, które są przydatne każdemu młodemu człowiekowi.

Małgorzata Bigaj

... Więcej »

Nie marnujeMy ...

Gratulujemy Nadii Prażmowskiej uczennicy kl 1a, udziału w konkursie ekologicznym „Nie marnujeMy”.

... Więcej »

W Muzeum Archeologicznym w Krakowie...

Uczniowie klasy 6b i 7a odwiedzili zbiory w Muzeum Archeologicznym w Krakowie. Największą uwagę wzbudziły Pradzieje Małopolski i Bogowie Starożytnego Egiptu. Barbara Lelito, Bożena Palka ... Więcej »

Mamy Laureatkę ...

Martynka Kogut z klasy 4a zdobyła tytuł LAUREATA i zajęła 4 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z matematyki OLIMPUS!

Gratulujemy!

... Więcej »

Jakub ma I miejsce ...

Uczeń klasy 4a Jakub Jaroszewicz zdobył I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie Tradycja i Współczesność”. Gratulujemy ... Więcej »

Zapisy do klasy I w roku szkolnym 2023/2024 ...

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Libiążu informuje, iż zapisy uczniów do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2023/2024 zamieszkałych w obwodzie naszej szkoły rozpoczynamy w dniu 16 stycznia 2023 r., a kończymy 8 lutego 2023 r.

Pożegnanie ...

Z wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Alicji Dębskiej, wspaniałej Nauczycielki i Wychowawczyni, Wicedyrektorki, naszej serdecznej Koleżanki. Była osobą skromną, pełną taktu i wewnętrznego ciepła. Obdarzała nas swoim łagodnym i spokojnym uśmiechem. Niezwykle lubiana i szanowana,... Więcej »
Starsze wpisy »