Szkoła Podstawowa nr 3 w Libiążu
im. Flagi Polski
ul. św. Barbary 5, 32-590 Libiąż
tel./fax 032 627 73 36
Zmień kontrast Zwiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Resetuj wygląd

Aktualności

To już jest koniec ...

Uczniowie „Trójki ” uroczyście zakończyli dzisiaj rok szkolny 2023/2024.

Każdy odniósł sukces, każdy jest mistrzem, każdy może sięgać gwiazd … Życzymy wspaniałych wakacji i wielu niesamowitych wrażeń podczas zasłużonego wypoczynku.

... Więcej »

Złota Szkoła NBP ...

Uczniowie klasy 7a odebrali nagrody. Złotych Szkół NBP w kategorii za najlepiej wykonane zadania. Dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów.

Katarzyna Kulak

... Więcej »

Absolwenci żegnają się ze szkołą ...

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, na której pożegnaliśmy uczniów klasy 8. Były podziękowania, nagrody, gratulacje. Życzymy Wam drodzy Absolwenci, żebyście byli odważni, wierzyli w siebie i swoje możliwości. Niech dalsza nauka sprawia Wam przyjemność i stawia przed Wami całkiem nowe wyzwania. Życzymy, aby mierzenie się... Więcej »

Brawa dla Michała ...

Michał Kulasik uczeń klasy 5b otrzymał powołanie na konsultację szkoleniową kadry małopolski(rocznik 2012), która odbędzie się 20 czerwca 2024r. na obiektach Garbarni Kraków.Gratulacje!

Jan Matysik

... Więcej »

Przygotowania do wakacji ...

Ostatnie dni w szkole spędzone z wychowawcą mogą być bardzo ciekawe.

Żegnaj szkoło, niech żyją wakacje!

... Więcej »

Mamy dobre serca ...

Podsumowanie działań charytatywnych. Uczniowie SP3 w Libiążu przez cały rok szkolny wspierali potrzebujących zbierając plastikowe zakrętki, zużyte baterie i tusze oraz grosze. Najbardziej zaangażowani otrzymali dyplomy z wyróżnieniem

Agata Ciuła

... Więcej »

Kangur matematyczny ...

Uczniowie klasy 3a Mikołaj Trębacz i Gabriel Szpara odebrali wyróżnienia w konkursie Kangur Matematyczny.

Leokadia Rzechowska

... Więcej »

Trzecioklasiści żegnają młodszych kolegów i koleżanki ....

Uczniowie klas trzecich wierszem i piosenką pożegnali się z koleżankami i kolegami z młodszych klas. Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy wspaniałego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku.

Ewa Rembiecha, Leokadia Rzechowska

... Więcej »

Dzień kibica ...

W dniu dzisiejszym nasze szkolne korytarze znów wypełniła biel i czerwień. Tym razem społeczność uczniowska postanowiła wesprzeć naszą kadrę narodową na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej tworząc szkolną Strefę Kibica. Brawo za postawę! Awans do 1/8 finału mamy gwarantowany! Polska, Bialo-Czerwoni!

Nowi użytkownicy dróg...

W dniu dzisiejszym 29 uczniów naszej szkoły otrzymało swoje pierwsze prawo jazdy- Kartę Rowerową. Gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy rowerem.

B. Palka, J. Matysik, T. Słowik

... Więcej »
Starsze wpisy »