Szkoła Podstawowa nr 3 w Libiążu
im. Flagi Polski
ul. św. Barbary 5, 32-590 Libiąż
tel./fax 032 627 73 36
Zmień kontrast Zwiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Resetuj wygląd

Aktualności

MIKOŁAJKOWA AKCJA DLA DOMU DZIECKA ...

W naszej TRÓJCE odbyła się zbiórka artykułów, które przekazaliśmy dla Domu Dziecka w Chrzanowie, a były to artykuły papiernicze i chemiczne, ubranka, zabawki, słodycze. Szkolne Koło PCK bardzo dziękuje za każdy dar dobrych serc, których w naszej szkole nie zabrakło. To dzięki bardzo licznej ofiarności dzieci i rodziców... Więcej »

Kalendarz adwentowy ...

Zapraszamy do zabawy 😉

 

... Więcej »

Andrzejki w 4a ...

W dniu dzisiejszym, podczas godziny wychowawczej w 4a, odbyły się andrzejki, które zostały przygotowane przez kilka uczennic z tej klasy. Wróżbom towarzyszyły emocje i radość. Ciekawe, które przepowiednie spełnią się w przyszłości?

Andrzejki z Samorządem Uczniowskim!

Dzisiaj członkowie SU odwiedzili młodsze klasy, w których przeprowadzili wróżby i zabawy andrzejkowe. Czarodziejskie przebrania i magiczne rekwizyty pomogły w zbudowaniu odpowiedniego nastroju. Zabawom towarzyszyło wiele śmiechu i radości. Wszyscy dobrze się bawili, wiedząc, że nie bierze się takich wróżb na poważnie.

"Mała książka- wielki człowiek"

Po raz kolejny w bieżącym roku szkolnym Instytut Książki przeprowadził edycję kampanii „Mała książka- wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród najmłodszych uczniów. Każdy pierwszak otrzymał specjalną Wyprawkę Czytelniczą.

Anna Znaleźniak

... Więcej »

Turniej Mini-siatkówki ...

Gratulujemy Natalii Kosowskiej i Alicji Bączkowskiej z klasy 5a zdobycia 3 miejsca w XXVII Mikołajkowym Turnieju Mini-siatkówki. Brawo ... Więcej »

Marta w rejonie ...

Z radością informujemy, że Marta Płatek z kl.7b zakwalifikowała się do etapu rejonowego Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego! Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie rejonowym! ... Więcej »

"Pierwsza Pomoc? Możesz i Ty!" ...

Uczniowie klasy 7b odebrali dyplom i nagrody za I miejsce w konkursie „Pierwsza Pomoc? Możesz i Ty!”. Dziękujemy organizatorowi konkursu firmie Hydro Extrusion Poland sp z o.o. a uczniom gratulujemy! Podziękowania dla opiekuna: Katarzyny Kulak ... Więcej »

Spotkanie z Janem Melą ....

W dniu dzisiejszym grupa uczniów z klasy siódmej wzięła udział w spotkaniu z Janem Melą- podróżnikiem i działaczem społecznym, najmłodszym w historii zdobywcą biegunów północnego i południowego w jednym roku i pierwszym niepełnosprawnym, który dokonał takiego wyczynu.

Anna Znaleźniak

... Więcej »

Brawo dla Małgosi ...

Małgosia Likus zdobyła III miejsce w XII Powiatowym Konkursie „Jesień w sztuce” w kategorii: konkurs wokalny.

Gratulujemy 😉

... Więcej »
Starsze wpisy »