Jesienne sztafetowe biegi przełajowe …

W dniu 27 września br. na terenach zielonych Szkoły Podstawowej Nr3 w Libiążu rozegrano zawody miejsko-gminne w Sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. W zawodach wystartowały reprezentacje Szkoły Podstawowej Nr4, Szkoły Podstawowej w Żarkach oraz Szkoły Podstawowej Nr3 w Libiążu. Drużyny składały się z 10 uczennic i 10 uczniów urodzonych w 2004 roku i młodszych. Dziewczęta miały do pokonania dystans 800m, chłopcy biegali na 1000m.

W zawodach zwycięzcami okazały się obie ekipy SP 3, wywalczając awans do zawodów powiatowych. Drużyna dziewcząt biegła w składzie: Kamila Bielińska, Kornelia Dressler, Oliwia Gołba, Weronika Kasperczyk, Zofia Łysak, Dominika Piątek, Martyna Poznańska, Marta Stanisławska, Szymonik Nikola, Świstak Weronika. Drużyna chłopców biegła w składzie: Tomasz Garbat, Kacper Kuras, Wiktor Pluta, Bartosz Poznański, Kacper Przybylski, Maciej Szafran, Szymon Ślusarczyk, Szymon Wierzbic, Marek Wilczak, Karol Zięba.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach powiatowych.

zawody

Jan Matysik