Szkoła Podstawowa nr 3 w Libiążu
im. Flagi Polski
ul. św. Barbary 5, 32-590 Libiąż
tel./fax 032 627 73 36
Zmień kontrast Zwiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Resetuj wygląd

7b znowu wygrywa!

Uczniowie klasy 7b wygrali 4 tys. zł na pomoce dydaktyczne do swojej pracowni zdobywając I miejsce w konkursie organizowanym przez firmę Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. pt. „Pierwsza pomoc? Możesz i Ty!”.
Uczniowie, pod kierunkiem wychowawcy, wykonali trzy filmy prezentujące działania w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Mamy nadzieję, że udział w konkursie będzie inspiracją do dalszego promowania prawidłowych zachowań podczas udzielania I pomocy oraz kształcenia się w tym kierunku.
Skład zwycięskiej drużyny: Zuzanna Jaroszewicz, Izabela Kaczara, Julia Kania, Zuzanna Matyniak, Milena Emilewicz, Natasza Wiedranek, Marta Płatek, Tomasz Gut, Jakub Łysak, Jakub Ciołkosz, Aleksander Legięć, Patryk Nijakowski.
Opiekunem drużyny była pani Katarzyna Kulak.
GRATULUJEMY 🙂