Szkoła Podstawowa nr 3 w Libiążu
ul. św. Barbary 5, 32-590 Libiąż
tel./fax 032 627 73 36

Ciekawa propozycja na ferie dla dzieci!

Ciekawa propozycja na ferie dla dzieci!

Informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Libiążu bierze udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie oświęcimskim”. Zachęcamy wszystkie zainteresowane dzieci/młodzież w wieku 10-14 lat oraz ich rodziców/opiekunów prawnych do kontaktu ws. uczestnictwa w projekcie, w ramach którego zorganizowane będą bezpłatne zajęcia z tematu projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych. W ramach zajęć uczestnicy poznają program Canva, dowiedzą się gdzie szukać legalnych zdjęć, jak zrobić plakat, ulotkę oraz posty na media społecznościowe. Poznamy dysk google, chmurę oraz wiele przydatnych w niej aplikacji jak poczta, tworzenie ankiet i prezentacji oraz wiele innych. W ramach cyklu odbędzie się 15 spotkań online po 1.5h każde. Planujemy rozpocząć w ferie i spotkamy się z dziećmi codziennie a po feriach 2 razy w tygodniu.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”). Zachęcamy do kontaktu!

bpl