Zakończenie roku klas VI …

23 czerwca uczniowie klas VI wraz z wychowawcami: Katarzyną Sroką i Stanisławą Kalitą zaprosili wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców, na uroczyste zakończenie szkoły. Hasło przewodnie uroczystości to: „Szkoła na bis- przeżyjmy to jeszcze raz”. Na początku Pani Dyrektor Agata Oleksiewicz wręczyła najlepszym uczniom nagrody oraz ich Rodzicom  listy gratulacyjne.Swoje podziękowania oraz nagrody dla uczniów przekazały również opiekunki Samorządu Uczniowskiego, Biblioteki oraz PCK. W części oficjalnej nastąpiło również przekazanie Sztandaru Szkoły na ręce uczniów klas V.

W części artystycznej uczniowie w zabawny oraz wzruszający sposób przeprowadzili wszystkich jeszcze raz przez rok szkolny. Nie zabrakło zabawy, wspólnych biesiad patriotycznych, kolędowania, małych i dużych świąt oraz oczywiście nauki ;-).

Dziękujemy za wspólnie spędzone sześć lat i życzymy absolwentom powodzenia w nowej szkole.