Olimpiada o zdrowiu …
13 maja uczennice naszej szkoły: Alicja Kania i Ewelina Sowa z III a oraz Emilia Haczyk z III b wzięły udział w XIV Gminnej Olimpiadzie o Zdrowiu w SP nr 4.W olimpiadzie wzięły 3-osobowe drużyny ze wszystkich szkół naszej gminy. Tematem tegorocznej olimpiady było hasło: „Zdrowe Ciało – Zdrowy Umysł”.
Uczniowie zmagali się z różnymi zadaniami: była rozsypanka wyrazowa, wykreślanka – zdrowe odżywianie, kalambury – dyscypliny sportowe, zadanie matematyczne ,test wiedzy o zdrowiu, należało też zrobić kodeks postępowania – praca plastyczna. Była dobra zabawa, ale też ostra rywalizacja.
Spośród wszystkich drużyn nasze dziewczynki okazały się najlepsze i zdobyły I miejsce. Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Burmistrza Libiąża.
Gratulujemy!!!!!
Ewa Rembiecha