SZKOLNA GALA TALENTÓW 2021/2022 … cd.

OLIWIA PRZYBYLSKA
Po sukcesach uzyskanych kwalifikacjach w Pucharach Polski, dających możliwość startu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych i uzyskanych tam wysokich wynikach punktowych, a także zdobyciu brązowego medalu Mistrzostw Polski Juniora Młodszego w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Trampolinie, uczennica Oliwia Przybylska została powołana do Kadry Narodowej.
MATYLDA CZARNOTA
Uzdolniona aktorsko, brała udział w programie telewizyjnym Mali Giganci, prowadzi własny kanał Świat Matyldy.
Talenty taneczne mamy również w 5a i 7b, są to:
JULIA BZIBZIAK, BASIA MAZURKIEWICZ, KAJA KIEŁBASA, KORNELIA GROCHAL
NATALIA WARZECHA, NATASZA WIERDANEK, ZUZIA MATYNIAK
Dziewczyny zdobywają od lat czołowe miejsca w konkursach tanecznych. Również tańczą w zespole Sztos Dance.
OSKAR SEKUŁA
Uczeń posiada wyjątkowe umiejętności w układaniu kostki Rubika, zajmuje mu to tylko kilka chwil zobaczcie sami.