Konkurs „Greetings to Earth” …

Nauczyciele języka angielskiego oraz Samorząd Uczniowski gorąco zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Greetings to Earth”
Konkurs odbywać się będzie w dwóch kategoriach: o klasy I-III oraz o klasy IV-VI
By wziąć udział w konkursie należy własnoręcznie zaprojektować i wykonać kartkę okolicznościową dla naszej planety z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, obchodzonego corocznie 22 kwietnia. Kartka powinna ilustrować dowolny problem ekologiczny i/lub pomysł na jego rozwiązanie oraz życzenia dla Ziemi zapisane w formie haseł proekologicznych w języku angielskim (klasy I-III – jedno hasło, klasy IV-VI trzy hasła).
Technika wykonania pracy jest dowolna (kredki, farby, plastelina, elementy grafiki komputerowej, witraż, forma płaska, forma przestrzenna).
Format pracy: nie większy niż A5.
Zdjęcia prac wraz z danymi autora (imię, nazwisko, klasa) należy przesłać do dnia 19.04. na adres hannakurdziel@tlen.pl .
W tytule e-maila należy wpisać: PRACA KONKURSOWA.
Serdecznie zapraszamy.
Hanna Gwizdała, Agata Mazur, Anna Znaleźniak