Finał III Powiatowego Konkursu Informatyczno – Artystycznego „MOJE ZAPROGRAMOWANIE NA BEZPIECZNE SURFOWANIE” …

W środę, 26 kwietnia  2017 r., w Szkole Podstawowej im. Św. Jadwigi – Królowej w Dulowej odbył się II etap konkursu – finał III Powiatowego Konkursu Informatyczno – Artystycznego „MOJE ZAPROGRAMOWANIE NA BEZPIECZNE SURFOWANIE”. Konkurs adresowany był dla uczniów klas IV – VI szkół podstawowych powiatu chrzanowskiego. Honorowy Patronat nad konkursem objął Orlen POŁUDNIE, Małopolski Kurator Oświaty, Starostwo Powiatowe w Chrzanowie oraz Urząd Miasta w Trzebini. Do informatycznej rywalizacji przystąpili uczniowie z pięciu szkół powiatu chrzanowskiego: Szkoły Podstawowej nr 3 w Libiążu, Szkoły Podstawowej w Psarach, Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie, Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebini oraz Szkoły Podstawowej w Dulowej. Finał konkursu polegał na wykonaniu gry w programie Scratch (programowanie) oraz animowanego baneru w programie Aligator Flash Designer reklamującego Orlen Południe jako Spółkę zaangażowaną w ekologię. Uczestnicy pracowali przy laptopach dwie i pół godziny. Rezultatem konkursu była autoprezentacja prac uczniów na tablicy interaktywnej. Komisja, w składzie: p. Marcin Dąbek – przewodniczący, p. Mariusz Celarek, p. Wojciech Głuch, po sprawdzeniu prac uczniów, stwierdziła, że uczestnicy konkursu pracowali na wysokim i wyrównanym poziomie. W III Powiatowym Konkursie Informatyczno – Artystycznym udział wzięły uczennice: Milena Tarka, Oliwia Gołba oraz Marta Stanisławska. Dzięki głównemu sponsorowi konkursu ORLEN Południe S.A. finaliści zostali nagrodzeni wspaniałymi nagrodami: telefonami komórkowymi, power bankiem, bezprzewodową myszką i słuchawkami. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali obdarowani gadżetami ufundowanymi przez ORLEN Południe S.A., Policję w Trzebini, Urząd Miasta Trzebini, Starostwo Powiatowe w Chrzanowie oraz dyplomami na których zostało umieszczone logo instytucji i Spółki ORLEN Południe, które objęły konkurs honorowym patronatem.

dsc_5682-640x480 dsc_5683-640x480 dsc_5689-640x480 dsc_5691-640x480 dsc_5692-640x480 dsc_5693-640x480 dsc_5694-640x48018-copy-640x480