Park św. Mikołaja …

19 stycznia uczniowie klasy II c i IId wspólnie z opiekunami udali się na niezwykłą wycieczkę do Parku Świętego Mikołaja w Zatorze. Przepiękna sceneria Parku zachwyciła wszystkich. Spacerowaliśmy zaczarowaną  ścieżką, zatrzymywaliśmy się przy domkach ulubionych bohaterów bajek i podziwialiśmy napotkane magiczne postacie. Dużą atrakcją była wizyta w Domu Świętego Mikołaja. Można było osobiście Go poznać, przytulić się, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Mikołaj poczęstował nas cukierkami i podarował  naklejki. Później  podziwialiśmy bajkowe postaci, które wędrowały zaczarowaną  ścieżką.

Niezapomnianym wrażeniem był dla nas Magic-Show, czyli pokaz magicznych sztuczek na żywo. Niezwykłym przeżyciem dla wielu uczniów  było założenie łyżew i jazda na płycie syntetycznej. Radości było mnóstwo, dobrze , że wspomagały niektórych uczniów nieodzowne pingwinki. Wielką frajdą były zjazdy na nietypowych saneczkach- pontonach. Na Placu Rozrywki każdy znalazł coś dla siebie. Gdy zimno dało nam się trochę we znaki, piliśmy gorącą herbatę i posililiśmy się w karczmie. Fascynującym przeżyciem dla drugoklasistów było podziwianie parku przy zapadającym zmroku. Blask kolorowych dekoracji budził zachwyt. Pobyt w Parku Mikołaja obfitował  w wiele niezapomnianych chwil i wrażeń oraz pozwolił się choć na chwilę przenieść do bajkowej krainy. Wszyscy wrócili do domu zadowoleni i szczęśliwi z zakupionymi pamiątkami. Każdy uczestnik otrzymał  zdjęcie z Mikołajem oraz certyfikat wizyty u Świętego Mikołaja.

20170119_135429

Galeria =>