Wizyta Świętego Mikołaja w szkole …

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością nasłuchiwały „Mikołajkowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Mikołaj zawitał do naszej szkoły wraz z pomocnikami. Dzieci bardzo radośnie przyjęły gościa, a on odwdzięczył się im obdarzając każdego upominkiem, dobrym słowem i życzeniami na święta. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Dzieci śpiewały przygotowane piosenki. Mikołaj nie zapomniał o pracownikach szkoły, którzy też zostali obdarowani cukierkami. Prezenty były wspaniałe. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom z klasy II d za pomoc w przygotowaniach.

m77

L.Rzechowska, J.Matysik, T.Słowik